Camellia Michaelis

11. března 2011 v 15:14 | Grell |  Ostatní
(: Shrnutí přispěvatelky Camellie Michaelis :)


INFORMACE
Přezdívka: Camellia Michaelis
Blog: silenttears.blog.cz
DA: CamelliaMichaelis.deviantart.com
Email: jasmin.a(zavináč)seznam.cz /Ochrana proti spamu

O CAMELLII...
"Jsem osmnáctiletá studentka z Moravy. Baví mě psát a v nějaké vzdálené budoucnosti bych ráda vydala knihu. Miluju čtení, hlavně fantasy a romantické příběhy. A fanfiction k mým oblíbeným fandomům.
Kuroshitsuji bylo mé první anime, a musím říct, že mě totálně pohltilo. Ačkoli jsem mezitím viděla celkem dost jiných anime, na Kuroshitsuji prostě žádné nemá.
Celé dvě série jsem shlédla jedním dechem, mangu také, a okamžik na to následovaly muzikály.
Nemám nejoblíbenějšího hrdinu, o mé srdce se jich pere rovnou několik. Sebastian, Ciel, Grell, Ronald... A spousta dalších (To kdybychom mluvili jenom o druhém muzikálu, tak tam jasně vede Alan a krůček za ním Eric).
Nemám ráda Elizabeth, kvůli jejímu vykřikování "Kawai!" za každou větou, a taky její slabostí k růžové, a z pochopitelných důvodů taky Angelu/Ashe. A Hannu. Alois a Claude jsou kategorie sama pro sebe, nejraději bych toho malého spratka roztrhala na kousíčky a ty zašlapala do země, Clauda spolu s ním, ale zároveň vě mě vzbuzují cosi jako... Soucit.
Mou nejoblíbenější epizodou s anime je ta, kde řešili případ Jacka Rozparovače, a Ciel byl oblečný v těch úžasných šatech :D..."

PŘÍSPĚVKY:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama