Kuroshitsuji - o co vlastně jde v druhé řadě

16. března 2011 v 20:31 | Undertaker |  Anime
Druhé řadě figurují dvě nové postavy - Alois Trancy a Claude Faustus. Alois je na první pohled zlý, sadistický kluk s velkým bohatstvím, pyšnící se titulem "královnin pavouk". Claude Faustus je Sebastian v bleděmodrém, je to démon, který Trancymu slouží. Nechá do sebe kopat a dělat ze sebe pitomce, ale je mu to jedno, jelikož ví, že ho Alois potřebuje. A taky mu nezapomíná pořád dokola opakovat, že "chce svého pána celého pohltit".
Jednou se ale u v Trancyho sídle ukáže podivný člověk s velkým kufrem, jež od začátku přitahuje Aloisovu zvědavost. Claudův démoní čich pak odhlaí druhého démona a z cylindru a kabátu se vyloupne Sebastain Michaelis s Cielem Phantomhivem v kufru. Což náramně hraje Trancymu do karet. A proč, to vám neřeknu, jednak proto, že jsem líná to psát a jednak proto, že chci kurozávislostí zamořit celej svět!

A protože v první řadě jsme si představili první řadu, tady si představíme řadu druhou a pár postav, které se v seriálu vyskytují déle než dvacet vteřin.
Začneme tou druhou řadou, když dovolíte.
Alois Trancy
Onen nehodný chlapec s démoním sluhou. Většinou je charakterizován jako "větší děvka, než Ciel, s kratšíma kalhotama a delšíma punčochama", nicméně nedejte se zmýlit, tento chlapec má velmi smutnou rodinnou historii.
Je zářným příkladem toho, že peníze nejsou všechno. Svoje deprese si vybíjí na služebnictvu, často se uchyluje k lehce sadistickým praktikám. Velice rád svůj personál zesměšňuje, svléká a tak dál (Clauda bez košile neuvidíte, jen tak pro pořádek).
Jeho výrazným osobním znakem je výkřik "Olé!", který vám v průběhu seriálu začně značně lézt na nervy. Když se ale trochu pohrabete v Aloisově charakteru, zjistíte, že ten kluk je vlastně hrozně dobrá duše, těžce stíhaná a zkušená osudem. Je to emocemi narvaná osoba a ty se u ní střídají jak na běžícíám pásu. Jo! A bojí se tmy.
Claude Faustus
Onen démoní sluha té bloncky nahoře, takový trochu zlejší Sebastian. V jejich společných chvilkách (prosím vás, žádně dvojsmyslné myšlenky) je dobře patrná jejich nadnesenost nad lidský svět a jeho malicherné starosti. Jenže originál je nedostižitelný, z Clauda prostě nikdy nebude Sebastian, i kdyby se na hlavu postavil. Dokonce i Grell si to rozmyslí se sváděním.
Claude má zlaté oči místo růžových a Aloisovi se zjevil v podobě pavouka. Místo stříbrných příborů používá příbory zlaté, jeho schopnosti se plně vyrovnají Sebastianovým, i když Alois občas tvrdí, že jeho sluha "je šikovnější".
V Claudově mluvě a způsobu, jakým se k Aloisovi chová, najdete jakousi temnější stránku jého démonské povahy, není tak usměvavý a urejpaný jako Sebby a až příliš často dělá narážky na Aloisovu duši. Omluvte to srovnávání se Sebbym, ale to nejde nesrovnávat.


Hannah Annafellows ( osobně jsem ji překřtila na Nějakýdivnýjménokterýnevímjaksepíše)
Aloisova komorná a nejčastější oběť jeho znuděnosti a depky. To oko neuteklo samo od sebe. Hannah Trancyovy chlapce zbožňuje a proto na sobě nechá dřví štípat a dál pečlivě střeží Aloisovu bezpečnost a čisté ložní prádlo. Hannah je totiž taky démonka, pokud jde o nadpřirozené služebnictvo, Alois není žádný troškař.
Nechápu, jak se jí to povedlo, ale Hannah má Aloise ráda jako vlastního syna a svým způsobem mu matku nahrazuje. Lojzík za ní jde, když se chce pomazlit, Lojzík za ní jde, když chce někoho zbít. Je to prostě Lojzík, stejně jako Hannah je prostě Hannah a je sporná jako všechny ostatní chrakatery v Trancyovic sídle.Luka
Nejroztomilejší stvoření na světě, je tam sice jenom chvilku, ale budete ho zbožňovat. je to Aloisův mladší bráška, který tehdy ještě nenamyšleného a naprosto normální brášku staršího dokonale zbožňoval a chtěl udělat všechno proto, aby byl Alois šťastnej.
Proto vyvolá Hannah a vymění svoje přáání za svou duši. hannah je činem malého chlapce tak dojatá, že zůstane sloužit v Trancyovic sídle, aby se uvnitř ní samé mohli Alois a Luka zase shledat.

Fajn, tak to by byla druhá řada a teď ty vyskytující se existence.Vikomt Druitt
Největší playboy z celýho seriálu. Střídá ženský jako ponožky, dokáže se nadchnout pro cokoliv a je zapletený do obchodu s lidmi, což ho přivede na (bohužel) krátký čas do vězení. Za každých okolností dbá na svou pověst lamače ženských srdcí (fujky). Miluje kari a ptačí zpěv. Většinou chodí v bílé, občas s modrým humrem na hlavě.

William T. Spears
Pokud chcete vědět, jak se tenhle týpek usmívá, musíte se podívat na Ciel in Wonderland, protože v samotném seriálu se prostě nesměje. Jediné, co dělá je, že si postrkuje brýle po nose a neustále si stěžuje na neproplacené přesčasy. Je to jeden z vedoucích odborů v Shinigami Haken, bude stačit, když zůstanete u myšlenky, že je to prostě smrtka. Duše stříhá zahradnickýma nůžkama. Grell je do něj ze záhadného důvodu celý pryč.

Ronald Knox
Willův přesný opak, zřejmě to bude tím, že se učil od Grella. Pochopitelně taky smrtka, místo kosy smrti má sekačku. K obleku nosí tenisky, ve všem si přehnaně věří a nedokáže pochopit, že Will bez brýlí fakt nic nevidí. Je stopro heterosexuálně orientovaný
Dost mě štve, že jeho postavu nerozvedli víc. Možná ve třetí řadě ??
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Undertaker Undertaker | Web | 16. března 2011 v 20:32 | Reagovat

Co mi ty obrázky sakra zase vytvořily...

2 The VelííQ The VelííQ | Web | 16. března 2011 v 21:20 | Reagovat

první řadě jsem si představili první řadu.... :D :) ne dobrý... :D Claude je úplně jinej než Sebby! :D i vzhledově mě ho vůbec nepřipomíná. Sebby je prostě hezčí, víc sexy a sympatičtější! :) :D

3 Sebby- Zewla Sebby- Zewla | E-mail | Web | 16. března 2011 v 21:21 | Reagovat

Přečti si mangu, tam se Sekačka objevuje víc... Teď je v těch posledních asi 4 dílech.. :-D

4 Grell Grell | Web | 16. března 2011 v 21:32 | Reagovat

Huhu... :-D To mně zabilo, ale Alois není děvka! :-D Mimochodem neznám nikoho kdo by měl Claudea rád, vy jo? :-D Ale skvěle shrnutý, pobavila jsem se :-D

5 Camellia Camellia | Web | 17. března 2011 v 9:58 | Reagovat

Závorka o dvojsmyslných myšlenkách dala jasně najevo, že tebe něco takového napadlo :D :D

A Ronald se učil od Grella? To mi nějak úplně uniklo... No co, asi je to nepodstatné :D Ale taky mě mrzí, že ho tam nebylo víc, mám ho moc ráda

6 Maggie-chan Maggie-chan | Web | 2. dubna 2011 v 1:22 | Reagovat

[4]: Ne! Claude nemá rád nik... najprv mi ho bolo kúsok ľúto ale potom sa z neho stalo také hovado... inak milujem to anime... rrr :))

7 Maggie-chan Maggie-chan | Web | 2. dubna 2011 v 1:24 | Reagovat

a inak oslovenie Lojzík ma tak rozosmialo :D:D

8 Anca/Anika Anca/Anika | Web | 2. ledna 2012 v 1:57 | Reagovat

Alois je podle me nej. Postava z kuroshitsuji. Hrozne se mi libi, je nekdy jako ja-silena devka, ktera se boji tmy :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama