Sladký jako cukrkandl IV.

18. března 2011 v 19:40 | GrellOpět dílo, které vzniklo ve firmě Sebby&Grell...

Sladký jako cukrkandl IV.
Grell se mezi tím probral a otevřel oči. Ležel v cizí posteli, oblečený v cizím, krásně voňavém oblečení a v cizím pokoji. Netušil, kde je a netušil, co se stalo. Snažil si vzpomenout, ale strašně ho bolela hlava. Zasténal. To dalo vedle sedícímu Sebastianovi znamení, že už je vzhůru. Zvednul se ze židle a zeptal se Grella, jak se cítí. Grell nechápal Sebastiánův starostlivý výraz a snažil se za každou cenu vzpomenout, co se vlastně stalo. A začalo se mu to vybavovat. Útržky vzpomínek mu prolétávaly hlavou. To, jak mu Sebastian slíbil, že tu bude jen pro něj na jeden den, pak pozvání do panství od Ciela a následně ta koupel. Vybavil se mu i polibek. To ho dost překvapilo, nikdy by nečekal, že to Sebastian udělá a pak si vzpomněl i na výstřel. A pak už nic.
Snažil se uvažovat střízlivěji, přece jenom je trošku nesmysl, že by ho Sebastian Michaelis políbil. Ten sladký démon, tak chladný a tak přitažlivý. Nemožné. Absurdní. Nevysvětlitelné. Ale přesto… ten starostlivý výraz v jeho tváři, která vypadala, jakoby ji vytesali andělé, což byla mírná ironie v kontrastu s nepopiratelnou pravdou, že Sebby je démon. Je ale přece nesmyslné, že by se i kdyby to, co se mu vybavovalo v hlavě opravdu stalo, tak by se nesblížili natolik, aby na Sebastianově tváři byl naprosto stejný výraz, který dává svému pánovi. Nebo snad ano?
Sebastian nechápal Grellovu nemluvnost, zvláště u někoho, kdo obyčejně nezavře pusu. Začínal se vážně obávat, že se Grellovi poranil mozek. Nevěděl, jak to u smrtek chodí. Nakonec se rozhodnul Grella ještě jednou oslovit.
"Jak ti je?"
Ten se na něj ještě trochu nechápavě podíval a potom váhavě odpověděl; "No, moc dobře ne. Co se stalo?"
"No, Maylene nás viděla a vytáhla zbraň, no a vystřelila. Já jsem stihnul uhnout, ale ty…"
V Grellově mozku to doklaplo. Takže to všechno byla pravda. Ano, líbal se s ním a teď je za to potrestán a příšerně ho ta hlava bolí, takže z dnešního úžasného dne asi nic nebude!
"Vážně jsi v pořádku, není to až moc vážné, šmudlo?" usmál se Sebastian na Grella, věděl jak moc má rád Grell komplimenty a ačkoli si to nechtěl za žádnou cenu přiznat, bylo mu Grella vcelku líto, i když měl své pohnutky proč nechat Maylene zasáhnout. Smrtka si promnula obličej, Grell měl opravdu velký problém uvěřit tomu co se děje. Plní se mu sen a on je v naprosto nepoužitelném stavu… dokonce byl i osloven přízviskem "šmudlo"! Byl v koncích.
"Zrovna moc ne, eh, poupátko?" snažil se Grell hodit do své obvyklé formy, Sebastianovi to přišlo docela roztomilé, ale zároveň se zhrozil nad tím, jak moc jej rudovlasá smrtka zkazila.
Asi opravdu nebyl ve své kůži, protože poupátko byl dost chabý pokus na Grella. Musel vymyslet, jak mu pomoct. Ten den se mu začínal líbit a Grell byl zřejmě v koncích.
"Bolí tě něco, zlatíčko?"
"Ehm, příšerně mě bolí hlava. Asi z toho dneska nic nebude…"
"Neboj se, něco vymyslíme. Počkej tu chvíli na mě, ano jahůdko?"
"Dobře…"
Sebastian rychle seběhl schody a zamířil do sklepa, tam něco popadl a šel do koupelny. Tam nechal tác s pochutinami, které před tím tak pracně připravil. Vzal sklenici, nalil do ní šampaňské a něco do něj přidal. Bylo to opium. Přinesl mu ho jednou Lau, jen tak, pro nic za nic, že se mu prý bude jednou hodit. Trefil to. Nechtěl Grella omámit, jen mu otupit bolest. Sklenici ještě dozdobil jahodou, všechno to pěkně naaranžoval a odnesl do svého pokoje, kde už na něj čekal Grell.
"Napij se toho, udělá ti to dobře."
Grell se na něj nedůvěřivě podíval.
"Slibuju."
Grell sice nechápal, v čem mu šampaňské s jahodou pomůže, ale rozhodl se Sebbymu důvěřovat a tak se napil. Vypil sklenici do dna, jako poslušné štěně a opravdu, zanedlouho se mu udělalo mnohem líp.
Grell si nebyl jistý tím, že to co se děje je skutečné - skutečný Sebastian by o něj rozhodně nikdy neměl takovou starost a neříkal mu tak krásně - a opravdu, za chvíli okolní svět nabýval jiné barvy. Grellovy zorničky se zúžily a on se dostával až do příliš blaženého stavu, ne, že by se mu to nelíbilo. Sebastiana napadlo, že možná dal opia trošku moc, protože Grell se začal nejistě zvedat a jeho výraz vypadal až trošku moc neurčitě. I když se mu na tváři roztáhl blažený úsměv, stále vypadal podivně nečitelně. Sebastian byl mírně nervózní, nevěděl, co ten týpek s rudou hlavou udělá. To co udělal, bylo opravdu nečekané. Začal se svlékat.
"Sebby, broskvičko, není ti taky moc horko?!"
Asi to vážně přehnal. Ještě nikdy to na nikom před tím nezkoušel a takhle to dopadlo. Co má dělat? Dokonalý sluha právě zklamal a netušil, jak to má napravit. Grell si zatím stihnul rozepnout téměř všechny knoflíčky u košile, i když mu to zrovna dvakrát nešlo. Sebastian byl v koncích. Musel se rychle vzpamatovat. Ještě stihnu Grella zastavit, než si začal sundávat i kalhoty. Oblékl mu znovu košili, tentokrát si neuvazoval šátek, dokonce ani nezavíral oči.
"Nemůžeš se tady jen tak svlékat, medvídku. Nechej si tu košili, ano?" Mluvil s ním jako s malým dítětem. Grell ho poslech, líbilo se mu, jak ho Sebastian oslovuje a jak se o něj stará. Takhle se o něj nestarala ani vlastní máma, která ho stejně vždycky nesnášela.
"Tak co budeme tedy dělat, ananasku?" Ananasku? Sebastian nechápal...
Maylene a Ciel je pozorovali, tajně, klíčovou dírkou. Když vývoj přecházel k rozepínání košile, raději se otočili, protože ani jeden z nich nechtěl prožít žádný traumatizující zážitek - i když Maylene se koutkem oka dívala a musela zkonstatovat, že i přestože je Grell trošku hermafroditní, tak je sexy. Jenže když došlo k tomu, že Sebastian byl oslovený jako ananasek, tak už to Ciel nevydržel a vyprsknul smíchy. Aspoň v hlavě, protože Maylene mu stihla do úst nacpat kus své sukně, protože takové prozrazení by nebylo nic pro jejich plán. Ďábelský plán, ve kterém hlavní roli budou hrát banány a popelnice, ale hlavně ty banány.
Sebastian uslyšel menší šramot za dveřmi, ale snažil se jej ignorovat. Nezajímal ho momentálně mladý pán, ani Maylene. Měl dost vlastních problémů. Ne, ananasek rozhodně nebylo normální oslovení. Mohl jen doufat, že to opium brzy vyprchá.
"Je mi to celkem jedno, co by sis představoval, srdíčko?"
Bylo to tak rozkošné… Srdíčko… Rozplýval se Grell. Ano, tak rozkošné, kéž by to Sebastian říkal jí! Uvažovala Maylene.
"Tak nechutné, chce se mi zvracet!" říkal si v duchu Ciel.
"Miláčku, co kdybychom si zahráli flašku?" vyjekl Grell nadšený svým vlastním nápadem. Byl na sebe hrdý, jeho geniální mozeček už určitě pracoval minimálně na sto-dvacet-jedna procent ze sta. Určitě.
"Ale, rumová pralinko -" Sebastian se musel pozastavit nad tím, jak mu docházejí vhodná oslovení "na to nás není dost, ve dvou to není ono."
"Tak přizveme další!" Jásala rusovlasá sjetá smrtka.
"Ale, ehe, pusinko… tohle má být náš den!" Sebastian se zhrozil nad tím, co vypustil z úst,
vážně ho Grell fascinoval natolik, aby si ho chtěl sobecky přivlastnit? Tu příšernou nadrženou smrtku - jak se onehdy sám vyjádřil?!
"Gumová rozinko," - Grell opravdu nebyl ve své kůži "prosím, chci si zahrát flašku i s ostatními!"
A jak řekl, tak muselo být, protože Sebastian slíbil Cielovi, že splní každé Grellovo přání.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Camellia Camellia | Web | 18. března 2011 v 20:25 | Reagovat

:D  :D  :D  :D  :D  :D "Gumová rozinko" :-D Umřu. smíchem.

2 The VelííQ The VelííQ | Web | 19. března 2011 v 11:14 | Reagovat

Ananasku.. :D Ne uá... :D :D To jako Ciel bude hrát flašku? :D :D Dobrý.... dejchej... :D :D Těším se na pokráčko. :)

3 Sebby- Zewla Sebby- Zewla | E-mail | Web | 19. března 2011 v 12:10 | Reagovat

Hmm nějak mi začaly docházet milostný přezdívky a tak jsem přebrala všechno ovoce :-D Ještě mě napadlo mango, ale to se mi nezdálo dost stylový :-D

4 Cassie Michaelis Cassie Michaelis | Web | 19. března 2011 v 12:23 | Reagovat

Ano, a já na tom byla tak nějak stejně, takže chvalme gumové rozinky! :-D

5 Tolpen Tolpen | Web | 4. července 2012 v 8:38 | Reagovat

Tak jsem tu kapitolu nakonec našla :D Stojí za to vědět, jak že se to vlastně Grell to...zfetoval :D

6 ShaylaFjpiy ShaylaFjpiy | E-mail | 12. října 2018 v 0:06 | Reagovat

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama