Sladký jako cukrkandl VI.

20. března 2011 v 18:57 | Grell & Sebby |  Kapitolové povídky


Netřeba komentovat... S&G
Sladký jako cukrkandl VI.
"Takže, Grelle… Jak ses stal smrtkou?"
"To nesmím prozradit, máme to ve smlouvě, že dokud tam děláme, nesmíme o tom nikomu říct. Víte, je o to celkem zájem." To přesně Ciel čekal.
"Takže tu pro tebe máme úkol!" řekl natěšený Ciel.
" Co kdybys nám třeba zatančil se Sebastianem tango a u toho ještě broukal melodii?"
"Huhu, to není žádný problém!" kasal se Grell a vrávoravě se postavil na nohy, účinky opia stále přetrvávaly. Sebastian také nic nenamítal a postavil se s úsměvem na tváři, což Ciela naprosto vytáčelo, ale napovrch se tvářil klidně. Jediné co jej prozrazovalo, bylo tepání v žilce na spánku.
"Jdeme na to, plyšáčku." usmál se Sebastian a postavil se naproti Grellovi. Grell zaujal pozici dámy a už to jelo, bylo to peprné tango, do té doby než dostal Grell hlavou o podlahu při jednom záklonu.
Maylene s Cielem se mu samozřejmě začali neovladatelně smát, ale Grell to přešel. Přece jenom to zas tak nebolelo (účinek opia). Sebastian si okamžitě své chyby všimnul, Grella narovnal a bouli mu pofoukal, jak se to dělá malým dětem.
"Bolí tě to moc, myšičko?"
"Ani né, stromečku…"
"No... myslím… že to… už nám… stačí…" řekl Ciel v záchvatu smíchu.
"Točíš, Grelle!"
Grell se vyzývavě usmál na Sebastiana a položil láhev tak aby na něj ukazovala.
"Takže kostičko, co tě vzrušuje?" vyzvídala rudovlasá smrtka a přímo nadskakovala s nedočkavostí odpovědi.
"To neplatí, květináčku, musíš tu lahev roztočit." Poopravil ho Sebastian a Grell se napůl smutně a napůl kysele zašklebil.
"Tak jo no," souhlasil neochotně a roztočil lahev. Po pár otočkách dopadla na Maylene.
Maylene zrudla a Grell zklamaně povzdechl. Chtěl, aby to byl Sebastian.
"Hmm… takže… třeba… Řekni nám, koho miluješ!" Maylene zrudla ještě víc, pokud to bylo možné a vypravila ze sebe jen;
"Chci úkol!"
"Hmm, proč nikdo nechce odpovědět na otázky? No, nevadí. Tak co pro nás uděláš… Co takhle projížďka na Plutovi?"
"Cože?" vyjekli všichni překvapením.
"Projedeš se na Plutovi po zahradě…" zněla Grellova odpověď.
Tenhle nápad nebyl moc dobrý, Pluta dokázal zkrotit pouze Sebastian a nikdo neměl zájem vidět Maylene spálenou na uhel nebo s polámanými kostmi na zemi.
"Maylene, prosím zodpověz tu otázku." požádal znuděně Ciel. Služka chtěla odmítnout, jenže to pánovi nemohla. Navíc bylo nadmíru zarážející, že použil slovo "prosím". To Ciel Phantomhive obvykle nedělá, nedokázala mu nevyhovět.
"Ano, pane," přikývla, sklopila hlavu, oči všech přítomných na ni byly upřené "jenže… j-já nikoho nemiluji!"
"Tak kdo se ti líbí?!" popostrkoval a pošťuchoval ji Grell. Maylene zvedla pohled a utkvěla jím na Sebastianovi, na pár vteřin, nikdo to nemohl postřehnout krom démona a smrtky, i když smrtka se právě hrabala Sebbymu v hlavě aby zjistila, jestli nemá vši. Tudíž to viděl jen Sebastian a na zlomek vteřiny jí věnoval velmi hřejivý úsměv.
Sebastian se rozhodl Maylene trochu pomoct. Nechtěl vidět rvačku mezi rozzuřenou služebnou a zfetovaným Grellem.
"Hmm, mám hlad, co kdybychom si dali pauzu a já bych zatím přinesl svačinu, co na to říkáš, delfínku?"
"To by bylo super, žraločku!" Sebastian se na Grella zářivě usmál a odběhl do kuchyně. Tam si dával celkem na čas, nechával Maylene čas na rozmyšlení. Připravil čajík a k tomu zákusek ve tvaru lahve s nápisem 'Na koho asi ukážu'. Mezitím konverzace v pokoji vázla. Grell si pohrával se svým hárem na hlavě, Ciel se nudil a Maylene si okusovala nehty nervozitou. Netušila, co má dělat. Nemohla tady přece přede všemi říct, že miluje Sebastiana. Musela podat nějakou neutrální odpověď. Sebastian se vrátil zpět i se zákuskem a čajem.
"Takže, jaká je tvoje odpověď Maylene?" zeptal se nedočkavý Ciel.
"No, Sebastian je vážně kanec..." Přerušil ji výbuch smíchu Grella a Ciela, Sebastian ji jen sjel nechápavým pohledem.
"Ale, Grell má super vlasy a pán Ciel zase nádherné oko." pokračovala.
Ciel, který se za dnešní den zasmál víc než za posledních několik let, se právě snažil nepoprskat okolí a stále mezi nádechy prohazoval slovo "kanec". Grell na tom byl podobně, ale uklidnil se dřív, protože s Maylene souhlasil. Sebastian si je jednoho po druhém prohlížel. Grellovi to nedalo, jeho ego už bylo moc vysoké.
"Tak tobě se líbí moje vlasy, hm?" zamrkal "ale to ne já, to moje schauma!" objel si rty jazykem a pak se opřel o Sebbyho a lísal se k němu.
Maylene byla ještě celá rudá, když vzala flašku a roztočila ji, flaška se párkrát otočila blyštíc se ve svitu lampy a pak se zastavila na Cielovi, který si právě nenápadně utíral slinu z koutku úst.
"Hej! To není možné! Já už jsem podruhé a Sebastian ještě nebyl!" řekl naštvaný Ciel, který se už konečně přestal smát. Nechtěl žádnou dotěrnou otázku a vůbec ne nějaký příšerný úkol.
"Co se dá dělat, hold smůla, taková jsou pravidla!" odpověděl mu Sebastian se škodolibým úsměvem.
"Nic mě nenapadá za otázku. Nechce mi někdo poradit, prosím?" zněla váhavá Maylene. Všichni, až na Ciela začali přemýšlet nad nějakou vražednou otázkou, ale nic je nenapadalo, až najednou se ozval Grell.
Jeho otázka všechny překvapila a nejhůř na tom byl samotný Ciel.
"Máte nějaké erotické fantazie?" Ciel zrudl a spolu s Maylene by mohli z placu hrát v divadle rajčatový záhon, Sebastianovi zacukal koutek a podvědomě naklonil hlavu na stranu a se zkoumavým výrazem na tváři si Ciela prohlížel. A Grell… byl stále jenom Grell.
"Chci úkol!!!" zařval rozzuřený Ciel.
"Takhle kazit malé děti…" řekla jen tak z nenadání Maylene. Ciel se na ni vražedně podíval a čekal na to, co vymyslí za úkol. Modlil se, aby to bylo něco normálního, to ale v takovéto společnosti čekal marně.
"No, a já zase netuším, co mám pánovi dát za úkol."
"Já vím, ať deset minut slouží Sebbymu a splní mu jakékoliv jeho přání! K tomu se obleče ještě do jeho oblečení!" vypískl nadšený Grell, spokojen sám se sebou. Cielovi už začaly docházet vražedné pohledy.
Přestože už byl v koncích s vražednými pohledy, hrdě vztyčil hlavu, přešel ke skříni, kde začal vytahovat jeden ze Sebastianových fraků. Sebastian nic neříkal, jen se potutelně tulil. Když si začal rozepínat knoflíčky u toho neidentifikovatelného beztvarého modrého hadru, který měl na sobě, uvědomila si Maylene jednu hodně podstatnou věc. Byla tam jediná dívka. Taktně odvrátila oči a Grell ji popichoval, ať se podívá na mladého pána, ale Sebby to rázně zamítl a odůvodnil to pánovým soukromím, ale ve skutečnosti šlo pouze o tu "kérku", kterou měl pán na boku. Sebastian si byl kdo-ví-proč jistý, že by se Maylene to "tetko" líbilo, a to nechtěl. Na mysl mu přišla divná věc… on snad žárlí.
"Dobře, co mám dělat?" zasmušile se ušklíbl Ciel, připadal si nadmíru trapně. V dvacátem prvním století by v Sebastianově saku vypadal jako hoper, tak by jej dozajista označili. Maylene se na něj podívala a musela si strčit ruku do pusy, protože měla co dělat aby nevyprskla smíchy. Grell to vzdal a válel se v záchvatu smíchu po zemi… opět. Sebastian využíval veškerého démonského talentu, který měl, na to aby se nerozesmál.
"No, udělej mi čaj, hned." Sebastian dost přesvědčivě napodobil Cielův hlas, výraz i postoj. Odpovědí mu byl pohled, který by v laserovém provedení byl smrtonosnou zbraní.
Všichni se přesunuli do jedné z kuchyní, aby se mohli dívat na tu skvělou podívanou. Ciel celou cestu škobrtal o dlouhatánský frak, jehož cípy se mu pokaždé nějak dokázaly plést pod nohy, i když dělal co mohl. Sebastian se už konečně mohl bezhlasně smát, protože ho Ciel neviděl a Maylene s Grellem se smáli na celé kolo. Zbytek služebnictva musel být asi někde hodně daleko, protože je neslyšeli. Ciel vešel do kuchyně, do místnosti, kde zrovna často nebýval. "Takže, kde jsou hrnky?" říkal si sám pro sebe. Musel prošmejdit celou kuchyň, než se mu podařilo je najít a totéž se opakovalo při hledání čaje. Napotřetí už tu stejnou chybu neudělal a tak zrovna vytáhl i cukr a konvici. Nakonec našel ještě mléko. Netušil, jak se čaj dělá, tak prostě nechal uvařit vodu, nalil ji do konvice a do ní naházel všechny ingredience. Pak to né moc šikovně nalil do hrnku, při tom se mu podařilo polít stůl. Čaj měl nebezpečně otrávenou zelenou barvu. Sebastian se zkusil napít, ale musel to hned vyprsknout. Vyplivl to zrovna na Ciela, který stál před ním. Sebastian vydržel hodně, bičování, věčnou buzeraci, mučení, ale tohle bylo nad jeho síly. Něco tak odporného ještě v životě neměl v ústech.
Ciel se začal klepat, z vlasů mu stékala ta břečka barvy brčálu, na sobě měl až příliš velký frak a ke všemu nejspíš ztratil veškerou hrdost, kterou kdy měl. Jak potěšující, prostě přirozený optimista. Sebastian se stále dávil tím jedním lokem čaje a to co na Ciela prskal už nebyl jen ten čaj. Lidské tělo udělalo své. Ciel rezignovaně popadl jeden cíp fraku a začal si otírat obličej od zvratků. Maylene se ten pohled vůbec nelíbil a začal se jí zvedat žaludek, naopak Grell zíral na zvratky, které stékaly po tváři mladého pána, naprosto fascinovaně. Nedalo mu to, přikradl se k Cielovi, jeden prst namočil do zvratků a následovně jej oblíznul. Sebastian to nezaregistroval, protože se právě snažil udržet Maylene tak aby nezvracela také. No a Ciel už se nezmohl na víc, než na okázalé teatrální zvracení, samozřejmě předstírané.
Uplynulo dalších deset minut, za kterých museli všichni přestat zvracet a uklidnit se. Taky se převléct a Sebastian musel uklidit celou kuchyň a taky odvést zhuleného Grella, který už vážně netušil, co dělá. Všichni už byli v pohodě, takže se mohli vrátit ke hraní flašky. Ciel zatočil flaškou a ta padla zase na Maylene.
"Otázku můžeme rovnou přeskočit, ne?"
"Hmm, asi ano…" odpověděla nejistě Maylene.
"Takže úkol... Budeš nám dělat pořádnou šou - "
"Co takhle striptýz?" skočil mu Grell do řeči.
"Hmm, to je celkem dobrý nápad!" řekl spokojený Ciel. Tak dobré nápady on dnes neměl.
"Striptýz? Ale… Není to proti pravidlům?" řekla opět rudá Maylene.
"Můžeme udělat vyjímku…"
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 VelííQ VelííQ | Web | 20. března 2011 v 19:25 | Reagovat

Kanec... :D :D :D mmm... :D :D Fůůůj, Grell je nechutnej! :D A chudák Sebby, to bylo jeho první zvracení ne? :D :D No... :D :D Jsem zvědavá na pokráčko... a jestli ten striptýz bude fakt dělat tak taková trojice - nadrežná smrtka, démon a třináctiletej kluk čučí na svlékající se Maylene... :D Né... :D :D :-D Ne, jsem zvědavá jak to vymyslíte... :)

2 Camellia Camellia | Web | 21. března 2011 v 19:11 | Reagovat

"Stromečku"? "Květináčku?" "Kanec"??????????? :D  :D  :D  :D  :D  :D :-D A jaké jsou Cielovy fantazie, že tak zrudl? :-? :D :D :D
Ale Grell byl pěkně nechutný... ochutnávat obsah Sebbyho žaludku...
Mno ale ten konec se tváří zajímavě... :D

3 Zuki-chan Zuki-chan | 18. července 2013 v 14:21 | Reagovat

Všechno super až na tu jednu věc...Ciel se nikdy nesměje,ale to vzhledem bezva příběhu můžeme zapomenout. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama