Sladký jako cukrkandl VIII.

23. března 2011 v 19:38 | Grell & Sebby |  Kapitolové povídky
Všechno jednou končí... a touhle kapitolou končí naše povídka Sladký jako cukrkandl, ale nezoufete, dvojka Sebby & Grell už pracuje na nové povídce, která tentokrát bude úplně o něčem (samozřejmě na téma Kuroshitsuji) jiném, ale za to bude mít o dost víc kapitol - už teď je dvojnásobek SJC a múza nás neopouští... Nu, doufáme, že vás tahle kapitolovka zaujala, že se vám aspoň trošku líbila a naivně věříme, že jsme vás rozesmály... No, už to nebudu okecávat...
Sebby&Grell
přejí hezké počtení...

Sladký jako cukrkandl VII.
Sebastian poprvé v životě trošku zrudnul. Ciel vyvalil oči z důlků a pozoroval ty dva s otevřenou pusou. Netušil, že to zajde až tak daleko. Grell popadl Sebastiana za rukáv a táhl ho do Sebastianovy ložnice. To už Ciel, ani Maylene nevydrželi a tak šli raději oba dva spát. Sebastian vešel do ložnice a nechal tam Grella se slovy, že si před tím raději dá koupel.
Ten si zatím lehl na postel. Sebastian netušil, co má dělat. Opět se asi bude muset podřídit rozkazům. Nechtěl zradit svou milovanou. Líbání se ještě dalo přežít, ale sex? Svlékl se a vlezl do vany. Tam na sebe vylil kýbl studené vody. To ho trochu probralo a tak se rozhodl čelit svému osudu. Usušil se, oblékl se a vrátil se do svého pokoje. Otevřel dveře a vešel do pokoje se slovy; "Tak jdeme na to, bejku!"
Jenže bejk ho neslyšel. Místo toho spokojeně pochrupoval na Sebastianově posteli. Sebbymu spadla brada, nevěřícně na něj zíral. Neměl však to srdce ho vzbudit.
"BAF!" Zaječel Grell na celé sídlo a Sebby se poprvé v životě lekl. Páni tolik prvních zážitků za jediný den. Tenhle okamžik vedl Sebastiana k důležité otázce - mohou mít démoni infarkt? No, neměli by, ale Sebby věděl, že po dnešku už si nebude ničím jistý, bude mít trauma.
"To jsem se lekl, andílku," utrousil už ne tak vesele Sebastian. Ani on netušil, že to dopadne takhle, i když k tomu všechno směřovalo. Podíval se na Grella a jeho oči ho přesvědčily v tom, že to nakonec vážně nemusí být tak špatné.
Jenže se prostě nemohl přinutit odvázat. Tak požádal Grella ještě o chvíli pauzy. Vzal si zbytek opia, který hodil do sklenice s whisky. Vypil to do dna a doufal, že to zabere. Kromě toho, že se mu pořádně točila hlava, to nemělo žádný požadovaný účinek. Tak to ještě zapil lahví whisky. Bylo mu ještě hůř, točila se mu parádně hlava a byl ještě k tomu dezorientovaný. S velkou námahou se vyškrábal po schodech zpět do svého pokoje ke Grellovi.
Vešel do pokoje, podíval se na Grella a pořád mu to bylo proti srsti. Pošetile si pomyslel, že ve své pravé podobě by se cítil líp. A tak se přeměnil. Nebudeme tu podrobně popisovat jeho vzhled, ale byl oblečený v černé kůži a měl na sobě boty na obrovském tenkém podpatku. Grell se na něj podíval a… Trefil ho šlak. Prostě ho klepla pepka. Smrtky sice nemůžou prakticky zemřít, ale TOHLE se jim stát může.
Sebastian se jen chvíli rozpačitě díval na rádoby mrtvého Grella, který se nedá dohromady minimálně týden. Usmál se pro sebe a přetransformoval se do lidské podoby, nemohl riskovat to, že jej jeho pán uvidí. Nechal Grella ležet v posteli a vydal se přes útroby sídla ven. Potřeboval se nadýchat čerstvého vzduchu. Usadil se před panstvím a zhluboka dýchal, byl to dlouhý a celkem zábavný den, až na ten konec. Stále mu bylo špatně z opia a whisky, očividně to účinkovalo na organismus démona naprosto odlišně, zvláštní. Opřel se o košatý strom a díval se na noční oblohu a přemýšlel, tolik se mu toho honilo hlavou, myšlenky, téměř lidské myšlenky.
Uslyšel mňoukání a to přimělo bolest hlavy odplout někam pryč, rozhlédl se a vyhlížel svoji milovanou Micku. Jeho tělo bylo rozehřáté a zhluboka dýchal, říkal si, jestli vážně není trošku úchylný? Kočkofil? Nejspíš. Ale Micka se ze tmy nevynořila ani na volání a lákání, navíc ji Sebastian nemohl najít, tak se vrátil zpět do sídla.
Zamířil do horních pokojů, aby zkontroloval svého pána, Ciel pokojně oddechoval, Sebastian jej obdivoval - poprvé po celé době byl ochoten se sám svléct a převléknout, za to si zasloužil zlatého bludišťáka. Poté se podíval do místnosti, vlastně do svého pokoje, kde nechal ležet tu polochcíplou smrtku. Usmál se, rudé vlasy měla rozprostřené okolo hlavy a stále byla oblečena do jeho oblečení, tiše zavřel dveře a vydal se ven. Tedy… ještě se tajně zastavil u pokoje Maylene, kam nakoukl škvírou a vypravil se do noci hledat svoji milovanou Micku.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 VelííQ VelííQ | Web | 24. března 2011 v 8:15 | Reagovat

Chudák Grell. Ne Sebastian. :D Hej já nevim... :D :D Achjo... :( Už to končí. No, tak se těším alespoň na tu další povídku. :) Jsem zvědavá. :)

2 Tolpen Tolpen | Web | 2. července 2012 v 14:14 | Reagovat

Ňff...tak jo...tohle vysvětluje, proč když sem Sebbyho potkala JÁ, tak se mi ho zfetovat nepovedlo (lepší bude nezkoumat, za jakým to bylo účelem :D)

3 Ady-chan Ady-chan | 28. prosince 2012 v 20:39 | Reagovat

celý cyklus byl skvělý a já???...
D.E.A.T.H.......V.E.R.Y..V.E.R.Y..D.E.A.T.H

4 Watanabe_Erisuka Watanabe_Erisuka | 3. listopadu 2015 v 0:19 | Reagovat

Takhle jsem se nezasmála už dlouho. :D Díky~

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama