Undertaker

30. března 2011 v 17:48 | Undertaker |  Administrátoři

Informace:

Přezdívka na Kuro: Undertaker
Obyčejná přezdívka: Bába
Osobní blog: www.darkmiss.blog.cz
Kontakt: ICQ: 639474021
Mail: snape-se-sponeckou@seznam.cz

Co o mně (ne)potřebujete vědět:

Ke Kuroshitsuji jsem se dostala skrz blogerku Jasmínu a z partičky Ciel-Sebby-Undy jsem byla první. Úspěšně jsem tím nakazila půlku třídy. Koneckonců, není to poprvé, se Sebby i Cielem máme spoustu společných závislostí, který se nás drží jako klíšťata.
Jsem magor. Na ulici mě poznáte podle kanad a výrazného hlasu ošklivé barvy. Jsem vždycky vidět a slyšet (většinou dřív slyšet než vidět). Vyznačuju se silnou averzí vůči růžové, barbie stylu, uniformitě, komerčním hvězdičkám, hlubokomyslným textům českých hudebních interpretů a kapustě. Miluju čokoládu, gumový medvídky, zmrzlinu a spoustu dalších výživných a naprosto nepoživatelných věcí, v poslední době u mě vede laciná čokoláda a mlíko.
Zbožňuju příběhy. Pořád čtu. Pořád píšu. Pořád koukám na filmy. Divadlo je můj život a to doslova. Až budu bohatá byznysmenka, koupím Hudební scénu městského divadla Brno, protože to co se na jejich prknech děje, to je fantazie. Do dramaťáku chodím pátým rokem, pořádná role v nedohlednu, ale já jsem ten typ člověka, co se nevzdává ve věcech, který chce. A já chci. Možná to tak nevypadá, ale já jsem prostě posedlá hraním. Čímž své rodině geniálně lezu na nervy.
Jsem grafoman. Ještě nikdy jsem se nevešla do limitu slohovky, i když ta slohovka byla v cizím jazyce. Když něco píšu, snažím se využít všech možností našeho nádherného jazyka mateřského a podle toho pak ty věty vypadají - květnatý jak záhonek.
Na závěr - chtěla bych studovat archeologii, což se mi zřejmě nepodaří. Odmalička mám ale potřebu hrabat se v zemi. No prostě Undertaker.
Miluju vás, lidi!


Jo a vzhledem k tomu, že mám houby čas, moc jsem na tenhle blog zatím nepřispěla. Takže nějaký povídky a tak se tu objeví až časem. Snad.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 VelííQ VelííQ | Web | 30. března 2011 v 19:50 | Reagovat

Na ty povídky se těším... :) teda, jestli přibudou... :D :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama