Uvítání

2. března 2011 v 15:13 |  Informace


Nazdar, lidstvo, jménem všech Kurofilů a Kurofilek z celé republiky Vás vítám na fanouškovském webu jednoho z nejgeniálnějších výtvorů ve vesmíru.A o čem je řeč? O našem drahém, milovaném Kuroshitsuji, přece! Banda opravdových Kurofilů se prostě jednoho dne rozhodla dát dohromady tento blog. A je pro mě čest být jedním z těchto vyvolených. Zdraví vás osoba, která bude na tomto blogu známa jako Ciel.


Na předchozí odstavec navazuje bytost, konkrétně smrtka, která se zde bude představovat jako Grell. Dalo by se říct, že z mé hlavy vzniknul nápad na založení této fanouškovské stránky, očekávám potlesk. Ale bez společnosti ostatních kurofilních adminek by to zde nemohlo fungovat. V tomto rádoby projektu půjde o seskupení co nejvíce věcí na téma Kuroshitsuji, doufáme, že dáme dohromady nějaké ty fan-fiction povídky, obrázky, grafické výtvory, zkrátka všechno ohledně naší posedlosti zvané Kuroshitsuji. Doufám, že se tahle stránka uchytí a sejde se tu co nejvíc osob, které postihla závislost, nebo alespoň chovají mírnou náklonost k tomuto seriálu.


Pokračujeme a na řadu přicházím já. Budu se zde nazývati jako náš milovaný Sebby (no řekněte, znáte někoho, kdo by ho neměl rád? :D). Můžete se také těšit na odkazy na všechny díly 1. a 2. série a také různé bonusy o kterých možná ani nevíte, že existují. Každopádně bude toho hodně a tak doufejte, že nám to vydrží. Věříme, že se vám to bude líbit a že se taky zapojíte. Proto jsme založily i nový mail: kuroshitsuji-fan@seznam.cz
Tam můžete posílat Vaše výtvory na téma Kuroshitsuji a my je sem přidáme. Budeme Vám vděční.


Hihi..hihihi...nazdar lidstvo. Kdysi jsem byl smrtka, momentálně se bavím tím, že kopu hroby a moje články najdete pod autorem Undertaker. Budu psát sériové povídky svou okouzlující růžovou propiskou Smrti a na začátku vás seznámím s dějem obou sérií a muzikálů. Jelikož jsem okolím považován za umělce, sem tam sem vrazím i nějaký ten obrázek. Tolik k mé úloze na tomto blogu.
Jo! A nesnáším, když mě někdo oslovuje Hrobníku, Undy nebo Undie nebo jakkoliv jinak. Jasné?? Hihi.

- Tak jsme se vám představily, tým adminek z tohoto kurofilního blogu. Myslím, že jménem nás všech můžu říct, že doufáme a budeme se snažit aby náš projekt zaujal. Opět k vám hovoří Grell jako vrchní grafička (prozatimně, jelikož jsem na tom dost mizerně) a plánuje předhodit nějaké ikonky, bannery a obdobné nesmysly, které si s dobrým svědomím můžete hodit na vlastní blog a podpořit náš projekt, pokud ovšem máte zájem.

X
Nu a teď něco menšího a praktičtějšího do menu ;)

Grell, Ciel, Sebby a Undertaker...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Cassidy Halliwell Cassidy Halliwell | E-mail | Web | 2. března 2011 v 21:14 | Reagovat

no teda, smekám :-) tak dobrej design se jen tak nevidí 8-) držím palečky ať to vyjde! :-D

2 Tolpen Tolpen | Web | 7. července 2012 v 19:57 | Reagovat

A jedinej (fakt jedinej) důvod, proč vám nevrazím za to *lidstvo* je ten, že to udělal i Undertaker a to nemám tu sílu vůle mu vlepit pohlavek :-D
Jinak... No, vlastně nic :D Já to tu pročítám tak nějak chaoticky, no :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama